SK Benátky nad Jizerou

Archiv článků

Hrdý chce Rakousko vyměnit za Benátky. Chuť hrát v Česku mu vrátila parta.

Pod stejným trenérem už před časem nastupoval, teď by se spolupráce mohla opakovat. Na stejné soutěžní úrovni, ovšem v sousedním okrese. Fotbalový univerzál RADEK HRDÝ se na podzim po čtyřech letech vrátil na české trávníky. Z A-třídních Pokratic má nakročeno zpět do divize, kterou naposledy kopal za Neratovice. Jejich bývalý kouč Tomáš Staněk vzal osmadvacetiletého hráče, který s fotbalem začínal v Dolních Beřkovicích, ale působil i v Roudnici, Libiši a Štětí, do přípravy Benátek. „Do Benátek jdu za cílem, který má celý klub, a to vyhrát soutěž a postoupit do ČFL,“ říká potenciální posila v obsáhlém rozhovoru pro Deník.

A tým - preview

„Nepatříme na místa, na nichž se momentálně nacházíme“, říká trenér B týmu JIŘÍ KUBÁT.

V létě převzal kormidlo benátecké fotbalové rezervy, hrající I.B třídu. Pro osmadvacetiletého JIŘÍHO KUBÁTA se jedná o první trenérské angažmá u seniorského týmu, čímž se mezi soupeřovými trenérskými kolegy řadí bezesporu k nejmladším. Společně se svým týmem bude v jarních odvetách bojovat o záchranu sedmé nejvyšší fotbalové soutěže. Sám moc dobře ví, že jej čeká těžká práce, jelikož z této soutěže bude sestupovat pět až šest týmů.

Klub

˝B˝ mužstvo - přehled a výsledky přípravných utkání v zimní přípravě 2024.

Zápasy v zimní přípravě.

Klub

SK Benátky nad Jizerou aktualizoval položky ve FANSHOPU !!!

Fanshop

Klub

˝A˝ mužstvo - přehled a výsledky přípravných utkání v zimní přípravě 2024.

Zápasy v zimní přípravě.

A tým - preview

„Trénování dětí musí být v první řadě zábava“, říká JOSEF NOVOTNÝ.

Bezesporu se řadí k legendám benáteckého fotbalu. Někdejší vytříbený technik s brilantní levačkou, dobrá duše kabiny, která udržovala dobrou náladu na hřišti i po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího do píšťalky při pozápasových posezení. Osmatřicetiletý JOSEF NOVOTNÝ po konci své hráčské kariéry pozvolna oblékl trenérskou soupravu, do ruky vzal píšťalku, stopky a coby trenér nejmladších kategorií předával své nepřeberné zkušenosti, které nasbíral v krajských soutěžích, svým pozdějším následovníkům. V Benátkách nad Jizerou zažil tři postupy do vyšších soutěží, dostal se na stránky Deníku Sport a mnoho nechybělo, aby v létě před touto sezónou vyhlásil svůj comeback a opět na sebe navlékl dres při mistrovských zápasech tamního béčka. Muž mnoha funkcí, který má svůj diář naplněný k prasknutí, si o vánočních svátcích udělal čas a odpověděl na několik otázek.

Klub

Výsledky 13. ročníku Vánočního turnaje starých gard - hráčů nad 35 let.

O druhém svátku vánočním v úterý 26.12.2023 proběhl v Dražice NIBE aréně 13. ročník turnaje starých gard – hráčů nad 35 let za účasti: Slavoj Stará Boleslav, AFK Milovice, FK Dobrovice, TJ Sokol Chotětov, FK Zdětín a domácího výběru hráčů SK Benátky.

Klub

13. ročník Vánočního turnaje hráčů nad 35 let s účastí aktivních prvoligových hráčů! Úterý 26.12. v Dražice Nibe aréně od 9 hodin!

V čase vánočním si můžete na chvíli odpočinout od různého cukroví, řízků, vinných klobás a bramborových salátů a přijít se podívat v úterý 26. prosince do benátecké sportovní haly - Dražice NIBE arény, kde bude konat od 9 hodin tradiční Vánoční turnaj starých gard – hráčů nad 35 let v sálové kopané. Tento turnaj již má své neodmyslitelné místo mezi svátky, začal se hrát v roce 2009 a vyjma dvou „covidových“ roků se každoročně koná. Letošní ročník je již třináctý a účastnit se ho bude šestice týmů - Benátky, Dobrovice, Zdětín, Milovice, Chotětov, Stará Boleslav. Hrát se bude systémem každý s každým 2 x 10 minut. Na konci turnaje pak budou kromě cen za umístění, předány i individuální ceny za nejlepšího hráče, střelce, brankáře a v neposlední řadě nejstaršímu hráči turnaje.

Klub

PF 2024

PF 2024

Klub

Hlavní partneři