SK Benátky nad Jizerou
Redakce

Rezerva doma na umělé trávě podlehla béčku Kosmonos!

Poslední zápas fotbalového podzimu ve středočeské I.B třídě skupiny B si benátecká rezerva předehrávala už v pátek 11. listopadu pod umělým osvětlením na domácí umělce. Ve šlágru kola se střetly dva rezervní celky divizních celků, když Benátky hostily suverénní béčko Kosmonos. Okresní rival potvrdil svou nadvládu i v pátek večer, i když mu k výhře pomohl diskutabilní pokutový kop ve druhé půli. V prvním poločase šli hosté do vedení zásluhou Ladislava Hlaváčka, o pět minut později však srovnal Martin Tott. Druhý poločas nabídl jediný gól, když odraz k ruce označil sudí Obrajtr jako penaltový a hosté díky trefě Adama Fišera brali všechny body. Podzim tak svěřenci Lukáše Došlého zakončili na pěkném čtvrtém místě, se stejným počtem bodů jako nedaleký Chotětov.
2. kolo I.B třída, skupina "B" | 11.11.2022 17:00

SK Benátky
SK Kosmonosy "B"

1:2

(1:1)

Branky: 36. Tott - 31. Halváček, 77. Fišer
ŽK: 88. Zeman
ČK:
Rozhodčí: Obrajtr - Zuskin, Tichý
Delegát: Chyba Michal

Počet diváků: 80

Ulrich - Poustecký, Sudek, Outěřický (64. Pešta), Ječný - Kadeřábek, Plichta, Tott (85. Zmij), P. Zeman, Špringl - Bažo

Hartych - Strouhal, Žižka, Hradec, Žďánský, Boxan (85. Hatsalyuk), Kraus, Fišer (85. Husák), Skramuský, O. Zeman (90. Málek), Hlaváček (60. Havlina)

Ohlasy trenérů

Lukáš DOŠLÝ (SK Benátky "B"): Sehráli jsme kvalitní zápas a vyjma prvních cca patnácti minut druhé půle, kdy soupeř tlačil, jsme byli ve hře. Utkání rozhodla pro nás smolná penalta za nešikovnou a vlastně nic neřešící ruku. První pokus náš brankář Vojta Ulrich navíc ještě vyrazil, ale bohužel jsme nechali soupeře míč do branky snadno dokopnout. Musíme se naučit lépe zvládat podobné klíčové okamžiky, protože právě takové situace pak často vyrovnané zápasy rozhodují. Makali jsme, chtěli jsme, nevyšlo to. Nicméně s výkonem týmu jsem byl letos prvně i přes ztrátu bodů relativně spokojený.

Michal MAŠEK (SK Kosmonosy "B"): Za mě bojovné utkání, ale těžce neregulérní. Hráli jsme na ne úplně dobře osvětleném hřišti, a když se to sečetlo s padající mlhou, tak absolutně nebylo nic vidět. Podle mě by se takhle utkání víceméně nemělo ani hrát. Bylo to o tom, kdo trefí bránu, protože brankáři neviděli nic. Jinak zasloužené vítězství, ale spíš bojovné než fotbalové.“ O velkém náskoku na první místě: „Velká spokojenost. Prohráli jsme jediný zápas s Rejšicemi. Myslím, že pokud bychom je dostali později, kdy už si tým více sedl, zvládli bychom i je a projeli soutěží bez ztráty bodu.

Sdílet

Hlavní partneři