SK Benátky nad Jizerou
Redakce

Rezerva dostala doma od posledních Byšic šest gólů!

Předposlední zápas benátecké rezervy v sezóně 2022/23 nebyl z kategorie povedených. Ráz výsledku určil už první poločas, ve kterém mladý brankář Tejnora čtyřikrát inkasoval. Byšice se prosadily i po poločasové přestávce, dokonce dvakrát a domácí tak před vlastními diváky utržili debakl. V posledním zápase tohoto ročníku hostí svěřenci trenéra Došlého, opět doma, Všestudy.
16. kolo I.B třída, skupina "B" | 11.06.2023 13:00

SK Benátky
TJ Byšice

2:6

(2:4)

Branky: 17. Vydra, 22. Lenikus - 13. a 24. A Vozáb, 28. Novák, 37. Holina, 50. a 80. Velechovský
ŽK: 67. N. Zmij, 76. Vydra, 76. Plíhal - 65. J. Vozáb
ČK:
Rozhodčí: Žídek - Benák, Lambev

Počet diváků: 60

Tejnora - Špringl (79. V. Dvořák), Jak. Špitálský (46. Jirků), D. Zmij, Ječný (75. Kastl), Lenikus, F. Plichta, N. Zmij, Vohánka, Vydra (55. Plíhal), Outěřický

Hnizdil - Taran, Svačina, Novák, Vlček, Velechovský (80. L. Majzler), Holina, Kmeťo, J. Majzler (75. Bureš), J. Vozáb (85. Bábovský), A. Vozáb

Ohlasy trenérů

Lukáš Došlý (trenér Benátek): Výkon odpovídal situaci, ve které dohráváme jaro. Kde se vytratí motivace, nelze čekat úspěch. Prohráváme z první šance soupeře, otočíme, ale jako bychom ani nechtěli vyhrát a soupeři darujeme do poločasu tři góly úplně zadarmo hrubými chybami jak v poli, tak v bráně. Ani jasně poslední tým tabulky v této soutěži se sám neporazí, zejména pokud mu na šest branek stačí osm šancí. Malé pozitivum vidím ve velké škole pro brankáře a ostatní hráče dorostu, kteří do zápasů zasáhli.

Jan Čurda (jeden z trenérů Byšic): Zápas se mi hodnotí velmi lehce. Kluci už nejsou pod tlakem a konečně zahráli systém, který po celé jaro chceme a trénujeme. Poprvé na jaře jsme vyhráli zápas, ve kterém jsme prohrávali. Kluci předvedli bojovnost, nasazení a hru po zemi s minimem doteků. Touto cestou ještě jednou celému týmu děkuji.

Sdílet

Hlavní partneři