SK Benátky nad Jizerou
Redakce

Rezerva v posledním zápase sezóny prohrála doma s Viktorií Všestudy!

Závěr sezóny nejnižší krajské fotbalové soutěže se hráčům benátecké rezervy vůbec nepovedl. Také v posledním zápase proti Viktorii Všestudy svěřenci trenéra Došlého na body nedosáhli a zapsali šestou porážku v řadě. Přesto cíl sezóny, jímž byla záchrana soutěže, byl splněn a konečné deváté místo není špatným vysvědčením pro mladý benátecký tým.
14. kolo I.B třída, skupina "B" | 18.06.2023 13:00

SK Benátky
SK Viktoria Všestudy

0:1

(0:0)

Branky: 63. Brázda
ŽK: 61. a 66. F. Plichta, 90. Ječný - 39. Michovský, 85. Mareček
ČK: 66. F. Plichta
Rozhodčí: Hájek - Stádník, Šteberl
Delegát: Nepovím František

Počet diváků: 60

Straka - D. Zmij, Jak. Špitálský (77. Plíhal), Hájek, Poustecký, Ječný (46. F. Plichta), N. Zmij, Špringl, Vohánka, Vydra (64. Jirků), Outěřický

Starý - Koudelka (58. Lorenc), Rada, Loškoski, Němeček, Vágner, Vávra (83. Mareček), Brázda, Michovský (46. Kympl), Janíček, Štryncl

Ohlasy trenérů

Lukáš Došlý, trenér Benátek: Můj poslední zápas v roli trenéra jsem si představoval jinak, ale kopírujeme scénáře předešlých kol. Nehrajeme špatně, držíme míč, ale nedokážeme dát branku, uděláme hrubé chyby a soupeř to prostě urve na sílu. Nicméně i přes bídný závěr jsme cíl sezony udržet se v soutěži splnili, byť jsme měli jednoznačně na lepší umístění. Z tohoto pohledu ale považuji sezónu za úspěšnou.

Ivo Lorenc, trenér Všestud: V důležitém utkání na nádherném stadionu pro nás teoretickou možnost se zachránit znamenala jen výhra. K utkání nás doprovodila velká skupina našich fanoušků. První poločas nebyl z naší strany koukatelný fotbal, ale soustředěná hra dokázala domácí odrazit. Po vystřídá v poločase a pár změnách v rozestavení začal náš tým hrát jiný fotbal a více se tlačil do zakončení. Trefili jsme dvakrát břevno po krásných akcích a rozhodl Brázda, když mu to po brejku dal před prázdnou bránu Koudelka. Tlak domácích se nám podařilo rozmělnit a utkání dotáhnout do konce. Děkuji všem hráčům, realizačnímu týmu a všem fanouškům Viktorky za celé jaro.

Sdílet

Hlavní partneři