SK Benátky nad Jizerou
Redakce

Béčko nestačilo na Chotětov a sezónu zahájilo prohrou!

Vstup do sezóny si představovali určitě lépe. Ráz derby utkání v Chotětově určila již první půle, v níž se domácí dostali do vedení a vypracovali si několik dalších brankových šancí, které zneškodnil velmi dobře chytající brankář Dvořák. Oproti tomu benátecká rezerva se do nějakých větších příležitostí nedostávala ani ve druhém poločase, v němž zkušenější domácí přidali další dvě branky a dokráčeli si pro vcelku pohodovou výhru.

Počet diváků: 100

Ulman - Honzátko (80. Karásek), Rozumný, Plac (73. Pařízek), O. Novák, Vágner (87. Kern), Lukeš, Vtelenský, Rusiňák (70. Duda) , Koníček (65. Souček), V. Novák

O. Dvořák - Holakovský, L. Kopa, Bohdan, Poustecký, D. Zmij, Outěřický, Tott (77. Haba), Špringl (46. Vohánka), Pešta (46. V. Dvořák), Ječný

Jiří KUBÁT (SK Benátky): Je to zasloužené vítězství domácího týmu, který nás předčil úplně ve všem. Prvních třicet minut byl Chotětov jednoznačně lepší, přežili jsme to jen se stavem 0:1. O půli jsme prostřídali sestavu a trošku se vysunuli. Herně to bylo z naší strany možná o trošku lepší, avšak dopředu jsme byli zcela bezzubí. Od více obdržených branek nás ještě zachránil brankář Ondra Dvořák. Máme za sebou krátkou letní přípravu. Každý hráč odtrénoval v průměru šest tréninkových jednotek, plus dva přípravné zápasy. Je to prostě málo. Sestavu jsme látali na poslední chvíli. Ještě dnes ráno k nám přestoupil Lukáš Kopa z Horek, kterému se ale narodilo dítě. Michal Bohdan odehrál mistrovský zápas asi po roce, Dan Hába po tři čtvrtě roce, Vojta Dvořák téměř nenaskakoval. Tým se tvoří za pochodu. Spousta lidí nám chyběla. Doufáme i v pomoc áčka v dalších zápasech a věříme, že to příští týden bude lepší.