Béčko doma podlehlo nováčkovi z Řepova!

Ani ve druhém mistrovském zápase se hráči benátecké rezervy střelecky neprosadili. I když podali lepší výkon, než minulý týden v Chotětově, na body znovu nedosáhli. Přesnější hosté vstřelili dvě branky a několikrát ještě trefili tyčku. Jejich výhra se tak jeví jako zasloužená.

Počet diváků: 80

Ulrich - Holakovský (67. Špringl), L. Kopa, Bohdan, D. Zmij, Outěřický, Tott (56. Sudek), Lenikus (82. V. Dvořák), Plichta (67. Pešta), Ječný (74. N. Zmij), Vohánka

Hlaváč - Novák, Splídek, Havlát, Novotný, Vaněk, P. Štěpán (90. M. Štěpán), Strnad, Nedošetko (87. Kulas), Siřínek, Vejvoda (90+2. Macek)

Jiří KUBÁT (SK Benátky): Utkání rozhodla vyšší kvalita hostů v ofenzívě. Oproti minulému utkání v Chotětově se naše hra zlepšila. Řekl bych, že v poli to bylo poměrně vyrovnané utkání. Na posledních třiceti či čtyřiceti metrech hřiště byli hosté jasně lepší. V prvním poločase si vypracujeme po pěkných akcích dvě brankové příležitosti, které neproměníme a dostaneme se trochu do křeče. Díky výbornému Vojtovi Ulrichovi ale také neinkasujeme. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, měli nějaké standardní situace. V 60. minutě jsme inkasovali první gól a bylo po nás. Otevřeli jsme hru, ale místo našeho tlaku, nás spíše z brejků zlobil soupeř, který si vytvořil další šance. Vepředu na nás leží deka, kterou bychom potřebovali nějakým ušmudlancem prolomit. Klukům nemůžu vytknout bojovnost a nasazení, ale kvalitu a zkušenost, jakou měl dnes soupeř vpředu ve Strnadovi, Nedošetkovi či Novotném zatím nemáme a nedokážeme ji ani nikým nahradit. Soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství. Musíme dál pracovat a branky, a s tím i spojené body, určitě brzo přijdou.

Jindřich HOLICKÝ (TJ Sokol Řepov): I bez absentujících Cepky (dovolená) a Veselého (zranění) jsme odehráli výborný zápas a jen neproměňování šancí zapříčinilo výhru pouze 2:0. Poločas měl být tak 4:0, za cely zápas jsme nastřelili v součtu šest břeven a tyčí. Domácí měli jednu vážnou šanci. Vítězství si velice vážíme.