Rezerva v Pěčicích na bodový zisk z předchozích zápasů nenavázala!

Fotbalisté benátecké rezervy nezvládli derby utkání dvou týmů z Mladoboleslavska a z Pěčic si přivezli výraznou prohru 0:4. Přerušili tak sérii dvou vítězných po sobě jdoucích zápasů. Stínem utkání je červená karta pro benáteckého obránce Michala Bohdana. V dalším zápase budou hráči benáteckého béčka hostit před vlastními diváky Hovorčovice.

Počet diváků: 60

Dufek - Heřmanský (83. M. Vodháněl), D. Vodháněl (81. J. Tůma), M. Tůma (57. Rychetský), Kohout, Jansa (52. Beran), Skuček, Mulač, Valenta (69. Maršík), Hellmiss,

O. Dvořák - Lenikus (61. Jak. Špitálský), Sudek, Outěřický, Vohánka, Ječný (81. Plíhal), N. Zmij (71. Kadeřábek), Tott, Zabilanský (81. V. Dvořák), Bohdan, L. Kopa

Jiří KUBÁT (SK Benátky): Do Pěčic jsme jeli s cílem natáhnout vítěznou sérii dvou zápasů a pokračovat v solidních výkonech. Bohužel se nám to úplně nepodařilo. Prvních pětadvacet minut bylo z naší strany slušných. Byli jsme aktivní, vypracovali si jednu nebo dvě nebezpečné příležitosti. Soupeř na tom byl ovšem podobně. Od 25. minuty jsme ale úplně odešli, což si nedokážu vysvětlit. Předržovali jsme míč, kazili jsme jednoduché přihrávky uprostřed hřiště. Nějakým zázrakem jsme do 45. minuty neinkasovali. Poté nám soupeř nabídl brankovou šanci, kterou jsme neproměnili, avšak ihned z brejku do otevřené obrany jsme bohužel dostali gól. Utkání zřejmě úplně zlomila druhá branka a následně červená karta. Dožadovali jsme se faulu, který rozhodčí neodpískal a my obdrželi branku. Bohužel při protestech Michal Bohdan údajně omylem přišlápl rozhodčímu palec na noze a ten jej vyloučil. Nikdo pořádně nevěděl, za co dostal červenou kartu. Bohužel do zápisu o utkání napsal, že šlo o úmyslné šlápnutí, takže s ním pár týdnů patrně nebudeme moci počítat. Po červené kartě to byla jednoznačná záležitost domácího týmu. Výhra Pěčic je zasloužená. Nejvíce mě mrzí asi ta červená karta a dlouhá stopka pro Michala Bohdana.