Rezerva se vrátila z Čelákovic bez bodového zisku!

I když nepředvedli vůbec špatný výkon, z čelákovického pažitu se vrátili bez bodů. Fotbalisté benáteckého béčka inkasovali chviličku po úvodním hvizdu rozhodčího Kurky. Poté si vypracovali několik nadějných šancí, které ale nedokázali proměnit. Zkušenější domácí tým je ve druhé půli potrestal dalšími dvěma zásahy a z tohoto derby bral plný počet bodů. Ztracené body se budou snažit svěřenci trenéra Jiřího Kubáta nahnat v dalším zápase, kdy v souboji dvou okresních týmů hostí Bakov nad Jizerou.

Počet diváků: 70

Schlosser - Nesládek, Sebera, Čejka, Konečný, Filip, Fantík (80. Homola), Skuhravý, Igbinosa (61. Kratzmann), P. Pánek (86. Stehlík), Arazim

Ulrich - Lenikus, Sudek, Outěřický, Vohánka. L. Kopa, Hájek, Tott (70. Ječný), D. Zmij (76. Ružička), N. Zmij, Kadeřábek. (86. O. Dvořák)

Jiří Kubát (SK Benátky): Porážka 0:3 vypadá hrůzostrašně, na hřišti to tak nevypadalo. Pokud by se hrálo na šance a na nebezpečné situace, museli jsme zvítězit. Hraje se ale na góly. Domácí dali tři, my žádný. Do utkání jsme špatně vstoupili. Hned v úvodní minutě jsme inkasovali po pěkném centru, kdy nám tam vyplaval útočník. Naštěstí nás to nepoložilo. O prvním poločase bych řekl, že byl herně nejlepším v této půlsezóně. Vypracujeme si spoustu nebezpečných situací, ze kterých ale nestřílíme branky. Do druhé půle jsme šli s tím, že s výsledkem chceme něco udělat a otočit ho. Dostali jsme se v ní trošku do křeče střelou z dálky zvýšili a po dalším pěkném centru přidali třetí gól. Přesto i my jsme měli několik závarů. Pokud ale nedáme góly, nemůžeme bodovat.