Ondřej Nejedlo

Rezerva doma rozhodla zápas proti Obřístí v první poločase!

Posílená benátecká rezerva potřebovala konečně bodově zabrat. V domácím zápase proti Obříství se jí to povedlo zejména díky vydařenému prvnímu poločasu. V něm nastříleli svěřenci trenéra Kubáta svému soupeři tři branky a prakticky rozhodli o tom, kdo v tomto utkání zvítězí. Druhá půle se dohrávala spíše z povinnosti, jelikož o vítězi již bylo prakticky rozhodnuto. Na tuto výhru je ale třeba navázat hned v dalším kole, kdy béčko zajíždí na půdu dalšího týmu z Mělnicka - Záryb.

Počet diváků: 120

Straka - Outěřický (70. P. Růžička), Lenikus, D. Zmij, R. Růžička (58. Tott), Komárek, Ječný (21. Vohánka), Bohdan, Hájek (78. V. Dvořák), L. Kopa, Jimmy

Novák - Pávek, Sus, J. Šulc, P. Šulc, Tichota, Tláskal, Turek, Franz (40. Šelemberk), Kudela (75. Temiak), Novotný (62. Kučera)

Jiří KUBÁT (SK Benátky): Dnes to bylo jednoznačné utkání s jednoznačným vítězstvím. Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Vzhledem k naší sestavě to byla i povinná výhra, čímž ale nechci znehodnotit náš dobrý výkon. V sedmadvacáté minutě jsme vedli 3:0 a nevyužili ještě několik dalších vyložených šancí. Od této chvíle jsme zápas kontrolovali. Pro nás jsou to důležité tři body. Jen mě mrzí, že jsme nevstřelili více branek, protože příležitosti jsme k tomu dnes rozhodně měli. V dalším kole zajíždíme do Záryb, odkud si také budeme chtít přivézt nějaké body.