Ondřej Nejedlo

Béčko nadělilo Chotětovu šest branek!

Benátecká rezerva chytila v úvodu sezóny fotbalovou slinu. Na jejich kopačkách skončil v derby utkání také nedaleký Chotětov. Svěřenci trenéra Kubáta vedou tabulku s plným počtem bodů a impozantním skóre 15:3! Proti Chotětovu rozhodli o vítězství již v prvním poločase, kdy svému sokovi nasázeli čtyři branky. Další dvě přidali po poločasové přestávce. Své první zásahy v benáteckém dresu si připsala nová posila - útočník Tomáš Vlasák, autor dvou gólů. V dalším kole středočeské 1.B třídy zajíždí benátecká rezerva do Líbeznic.
4. kolo I.B třída, skupina "B" | 31.08.2024 17:00

TJ Sokol Chotětov

6:0

(4:0)

Branky: 20. a 58. Vlasák, 13. Vtelenský (vlastní), 35. Machů (pen.), 42. V. Kohout, 73. Rulf
ŽK: 54. Ječný, 60. Špitálský - 55. O. Novák
Rozhodčí: Stuchlík - Vlk, Vaňousek
Delegát: Roth
Technický delegát: Tvaroh

Hráči utkání: Tomáš VLASÁK - ?

Počet diváků: 140

Straka - Ječný (69. Hojka), Špitálský, Mbah, Poustecký - Kastl, Lenikus (46. Šubrt), Machů, Rulf, V. Kohout - Vlasák (87. Kubát)

Ulman - Honzátko, Rozumný, Lazarchuk, Plac (77. D. Novák), Vágner, Vtelenský (71. Machka), O. Novák, Scheufler, V. Novák, Koníček (87. Pilc)

Jiří Kubát (SK Benátky): Věděli jsme, že se jedná o derby, protože Chotětov od nás je asi čtyři minuty autem. Bylo nám jasné, že základem pro to, abychom v derby uspěli, bude nasazení a úspěšnost v osobních soubojích. Do utkání jsme tak chtěli vstoupit agresivně a napadat po celém hřišti. Řekl bych, že nám to na začátku zápasu dařilo, hráli jsme opravdu výborně. V prvním poločase toho klukům nemůžu příliš vytknout. Tentokrát jsme byli i velmi produktivní. Běžně vstřelíme z osmi šancí jednu nebo dvě branky, nyní jsme ale z pěti situací čtyři proměnili. Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit úplně stejně, jako do toho prvního. Řekli jsme si, že budeme hrát, jako by to bylo 0:0. Povedlo se to, vstřelili jsme pátou branku a bylo po zápase. Před našimi kluky dnes smekám a všem děkuji. Předvedli jsme kvalitní výkon a výsledek 6:0 hovoří za vše. Výsledek pomohl i k tomu, abych se na hřiště v 87. minutě poslal i já a trochu si ze sebe udělal srandu. Atmosféra v týmu je dobrá, avšak nyní nás čekají dvě těžká utkání proti Líbeznicím a Mělníku.