SK Benátky nad Jizerou
Ondřej Nejedlo

Béčko přivezlo vysokou výhru ze hřiště Labského Kostelce!

Souboj prvního týmu středočeské 1.B třídy skupiny B proti poslednímu celku měl jasný průběh. Domácí Labský Kostelec držel nadějný stav s benáteckou rezervou pouze v prvním poločase. V tom druhém již bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Favorizované Benátky přidaly dalších pět branek a v pohodě zapsaly další výhru, která jim upevnila postavení v čele tabulky. Společně s benáteckou rezervu ještě neztratil ani bod druhý Mělník i třetí Pěčice, ostatní týmy už bodově přece jenom ztrácí. V dalším zápase přivítají svěřenci trenéra Kubáta v Horkách nad Jizerou v okresním souboji Jivinu.

Počet diváků: 100

Capouch - Kokoška, Chvátal, Toman, Brodňanský (46. Procházka), V. Urban, F. Urban (46. Polyak), Hlavatý (62. Moško), Novák, Štáf, Holubář

O. Dvořák - Ječný, Špitálský, Mbah (68. Novotný), D. Zmij - V. Kohout (62. Plichta), Machů, Súkenník, Lenikus - Šubrt (62. Vlasák), Mlynka

Ohlasy trenérů

Jiří Kubát (SK Benátky): Všichni kluci, kteří dnes do zápasu zasáhli, předvedli výborný výkon. Víceméně jsme celý zápas téměř dominovali. Chtěli jsme do něj vstoupit hodně aktivně, agresivně a ze začátku hrát přímočaře. Dařilo se nám to a prvních třicet minut bylo z naší strany hodně dobrých. Chyběl tomu akorát druhý gól. Bohužel jsme dali jen jeden, i když šancí jsme měli spoustu. Řekl bych, že nám posledních patnáct minut v první půli trošku došly síly. Bylo jasné, že tempo, které jsme nastavili, nemůžeme celý poločas vydržet. Soupeř se osmělil, měl nějaké závary, ale vyloženou šanci si nevypracoval. Byli jsme zahlcení, zadýchaní, nestíhali jsme zkracovat hřiště. Z toho vyplýval prostor pro domácí. Plánovali jsme do druhého poločasu opět nastoupit aktivně a trošku více držet míč. Od stavu 2:0 to už byl zcela jednoznačný zápas. Druhá půle byla z naší strany opravdu fantastická, drželi jsme hodně míč a vypracovávali si spoustu situací a nakonec také vstřelili pět branek. Celý tým chválím, až na patnáctiminutový výpadek jsme hráli výborně.