Béčko si připisuje další tři body, vyhrálo v Řepově!

Hráči benátecké rezervy zvládli další utkání středočeské 1.B třídy skupiny B. V okresním derby na půdě Řepova si rozhodující náskok vydobyli již v prvním poločase. Přesně mířily posily z třetiligového A-týmu Hell s Hájkem. Na jejich branky navázal ve druhém poločase také Poběrežský. I když se domácím podařilo v závěrečné dvacetiminutovce dvakrát snížit, hosté si již výhru vzít nenechali. Dvanáctou branku v této sezóně přidal ještě Machů. Rezerva ještě neokusila hořkost porážky a vyhřívá se na prvním místě. O poznání těžší oříšek ji ale čeká příští týden, kdy na domácí půdě hostí Pěčice, které taktéž zažívají velmi dobré období.

Počet diváků: 50

T. Hlaváč - Vaněk, Kučera (84. J. Hlaváč), Splídek (67. Vejvoda), Havlát, Štěpán, Dadiveren, Cepka, Siřínek, Zuna (75. Tyl), Veselý

Straka - Poustecký, Špitálský, Mbah, Machů, Lenikus (62. Šubrt), Vlasák (74. Blažek), Hell, D. Zmij, Poběrežský (84. Plichta), Hájek (87. Kastl)

Jiří Kubát (SK Benátky): Dnes to bylo takové zvláštní utkání, které fotbalu příliš nepobralo. Domácí mají soubojové mužstvo, které má hru založenu na jednoduchosti v osobních soubojích. K tomu se připočetlo rozblácené, nerovné hřiště a ještě ne úplně náš technický výkon. Spoustu problémů nám nadělalo zpracování míče, první dotyk do prostoru a přihrávka. Strašně nám odskakovaly míče. I když naše hra nebyla příliš pohledná, v prvním poločase jsme si pomohli dvěma standardními situacemi. S tím, že za bezbrankové stavu měli domácí šanci taktéž po standardce. Po autovém vhazování jejich zakončení Radim Straka dobře chytil. V poločase jsme tak vedli 2:0. Druhá půle byla z naší strany trošku lepší. V kabině jsme si něco řekli k zakládání útoků a k výstavbě hry. Také jsme něco změnili, jak jsem říkal, trochu se to zlepšilo, ale stále to nebyla žádná sláva. O domácích jsme věděli, že téměř devadesát procent brankových situacích vypracuje nebo sám zakončení jejich hráč Cepka. To se opět potvrdilo. Při prvním gólu předložil míč do prázdné brány, ten druhý sám dal. Výhra 4:2 je zcela zasloužená.