2. kolo Krajský přebor dorostu U19 | 17.08.2024 09:30

SK Rakovník

3:3

(0:3)

Branky: 47. Maroši, 54. Plíhal, 58. Dvořák - 10. Drtina, 14. Nesvadba (vlastní), 44. Tejnora (vlastní)
ŽK:
Rozhodčí: Váňa - Cigánek, Vasil´
Diváci: 59

Tejnora - Burian (46. Maroši, 82. Dobřenský), Plíhal, Šimek (46. Honc), Dvořák, R. Štorkán, Iltis, Šulc (89. Domalíp), Manžel, Cerman (77. Kadeřábek)

Hornof - Pokorný, Šindler, H. Svoboda, Prokůpek, Rýgl (77. Klekner), Pospíšil (70. J. Svoboda), Pavlík, Háček, Hamouz (77. Zátko), Drtina (65. Fojtík)

Radek Lacina (SK Benátky): Po vydařeném zápase v Kralupech se nám nyní vůbec nepodařilo navázat v prvním poločase na náš výkon. S ním vůbec nejsme spokojení. Nebyli jsme kvalitní na míči, soupeře jsme nedostupovali, nebyli jsme aktivní. Chyběl nám pohyb a z naší strany tam nebylo takřka nic. Rakovník trestal naši nekvalitu tím, že krásně vyřešil dva rychlé brejky po naší ztrátě. Třetí gól do šatny jsme si dali v podstatě sami. Do druhé půle jsme šli s tříbrankovým mankem a neměli co ztratit. Udělali jsme nějaké změny v sestavě a něco si řekli. Druhý poločas jsme zvládli skvěle. Brzy se nám podařilo snížit Marošim na 1:3 a bylo vidět, že soupeř znejistěl. Záhy jsme vstřelili kontaktní branku a brzy vyrovnali. Jak my, tak i soupeř, jsme sahali po vítězství. Nakonec to skončilo remízou 3:3, kterou v tuto chvíli asi bereme a jsme s ní spokojení. Jak jsme říkal, s prvním poločasem nepanuje absolutně žádná spokojenost. Za druhou půli musím kluky pochválit. Už poněkolikáté prokázali charakter týmu, zvedli se a prohraný zápas dovedli do remízového konce.