4. kolo Krajský přebor dorostu U19 | 31.08.2024 09:30

Branky: 50. a 90+2. Honc, 84. Kadeřábek - 37. Jech, 43. a 45. Kukla

Počet diváků: 55

Tejnora - Nesvadba (63. Hojka), Plíhal, Hložek (46. Honc), Dvořák, R. Štorkán (60. Kadeřábek), Iltis, F. Šulc, Manžel, Brodský (69. Domalíp), Dobřenský (46. Cerman)

J. Šulc - Svoboda, Šebela, Sedlmajer, Skopalík, Volkman (60. Truhlář), Jech (80. Vilímek), Holan, Kukla, Zenkl (85. Kopych), Stacha (90. Kaloč)

Ohlasy trenérů

Radek Lacina (SK Benátky): Od začátku se hrál opatrný zápas, který byl vyrovnaný. Bohužel jsme se nedokázali vyvarovat individuálních a taktických chyb, které byly velmi jednoduché. Soupeř nás po zásluze potrestal. První půle pro nás skončila hrůzostrašně, jelikož v závěrečných dvou minutách jsme dvakrát inkasovali a do šaten šli za stavu 0:3. Opět jsme tak čelili hrozně složité situaci. Za druhý poločas musím kluky pochválit, protože se vzepřeli a zápas dotáhli v závěru na konečný stav 3:3. Bod bereme, ale do dalších zápasů se musíme poučit, protože nelze utkání neustále dohánět.