11. kolo Krajský přebor dorostu U19 | 19.10.2024 09:30

Branky: 4. Obermajer - 31. R. Štorkán, 37. Dobřenský, 55. Manžel
Rozhodčí: Blížil - Veselý, Máša

Počet diváků: 50

Lohr - Hevessy, Mareš, Krejsa (75. K. Matějka), Haspekl, Kares, Kvapil (75. Diviš), Ojiakor (46. M. Matějka), Vávra, Obermajer (46. Fiala), Suchan (46. Klikorka)

Tejnora - Nesvadba, Plíhal, Manžel, Cerman, Kadeřábek (57. Burian), Domalíp, Šulc (76. Lepka), Dobřenský (46. Brodský), Dvořák (68. Honc), R. Štorkán

Radek Lacina (SK Benátky): Od prvního hvizdu se hrálo ve velmi vysokém tempu. Trošku jsme se s tím rovnali. Bohužel hned z první standardní situace nás soupeř potrestal a po rohovém kopu se dostal do vedení. Řekl bych, že od 15. minuty se hra začala vyrovnávat. Chodili jsme nahoru, více jsme si dovolili v kombinaci. Vygradovalo to nádhernou akcí, při níž Štorkán po vysunutí Cermanem vyrovnal na 1:1. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku a do kabin jsme tak odcházeli s jednobrankovým vedením. Jeden gól jsme dali i ve druhé půli. Musím říci, že jsme podali dobrý výkon, navázali jsme na předešlé zápasy a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli. Kluci na hřišti nechali vše. Vyhrát proti soupeři, jako je Dobříš, je podobný výsledek dobrou vizitkou a dobrým impulsem do dalších utkání.