3. kolo Krajský přebor dorostu U17 | 25.08.2024 11:45

Branky: 7. Čermák, 47. Š. Lukášek, 80. Šenkýř - 53. Dobřenský, 61. Brodský
Rozhodčí: Ladislav

Počet diváků: 60

Hlobik - Kočí, Náprstek, T. Nachtigal, Vosecký, Nádraský, Čermák (75. Šenkýř), Š. Lukášek (60. Votruba), Lenz (61. Hrouda), Smrčina, M. Nachtigal

Gottlieb - Jarima (85. Mohelník), Domalíp, Hejtmánek (78. Kyzivát), Kadeřábek, Lepka, D. Štorkán (63. Hladík), Beránek (85. Křemeček), Dobřenský (72. Vála), Brodský, Hendrych (55. Křivánek)

Michal Bohdan (SK Benátky): Z horké půdy si bohužel neodvážíme žádný bod. Utkání mělo tempo a šance na obou stranách. Trochu lacině jsme však soupeři nabídli vedení 1:0. V úvodu druhé půle vyřešila Vyžlovka rychlý kontr a vstřelila branku na 2:0. Kluci se rozhodně nevzdali, ale řekl bych, že i oni si byli vědomi toho, že mají na to minimálně srovnat, což se také potvrdilo. Během osmi minut se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Nebojím se tvrdit, že v této fázi zápasu jsme byli o kapku lepší a ve vzduchu doslova visel obrat. Bohužel jsme neproměnili samostatný únik a ani následnou dorážku do poloodkryté branky. Byl to naopak soupeř, kdo deset minut před koncem znovu přelil skóre na svoji stranu po vyraženém míči. Nicméně i přes negativní výsledek převažují pozitiva nad negativy. Abychom byli úspěšní, nesmíme nabídnout soupeři jednoduché vstřelení branek a v útočné fázi musíme být ve vápně, kde se rozhodují zápasy ve více hráčích. Musíme být prostě hladoví po gólu. Utkání se muselo líbit a vlastně i líbilo, soudě dle pozitivních reakcí od soupeře. Slušela by mu více remíza, ale fotbal úplně spravedlivý není.