8. kolo Krajský přebor dorostu U17 | 28.09.2024 11:45

Sokol Hostouň

3:3

(2:0)

Branky: 17. Hladík, 20. Dobřenský, 90. Kadeřábek (pen.) - 55. a 64. Myslík, 75. Hanč
ŽK: 44. Křivánek, 54. D. Štorkán, 54. Bohdan (hlavní trenér), 90. Kadeřábek - 58. a 88. Dyus, 69. Hanč
ČK: 88. Dyus
Rozhodčí: Mammadov

Počet diváků: 50

Křemeček - Lepka, Jarima (81. Mohelník), Křivánek (70. Kyzivát), Dobřenský, Hendrych (46. Winterling), D. Štorkán, Brodský, Vála, Beránek, Hladík (70. Kadeřábek)

Čáp - Dyus, Horák, Křtěn (76. Stříbrský), R. Látal (81. Nebeský), J. Müller (46. Myslík), Chalachan (46. Sedláček), T. Müller (46. Vaňha), Kaiml, Hanč (75. Cihelka), F. Látal

Michal Bohdan (SK Benátky): Vyhrát jsme si nezasloužili. Podali jsme totiž prachbídný výkon ve všech směrech. První poločas jsme i přesto vedli 2:0. V poločasové přestávce jsem apeloval, abychom zápas alespoň odmakali poctivou prací, když se úplně nedaří fotbalově. Soupeř však na začátku druhé půle vstřelil kontaktní gól, což ho ještě více nastartovalo. Nám prostě dnes na hřišti nefungovalo skoro nic, včetně pohybu i agresivity. Hosté tak dokonali Csaplárovu past a otočili výsledek na 3:2 z jejich pohledu. Silou vůle jsme výsledek alespoň zremizovali. Nebyl to prostě náš den. Je třeba se z toho poučit a být na zápas dobře nachystáni, jinak nebudeme úspěšní.