10. kolo Krajský přebor dorostu U17 | 12.10.2024 11:45

FK Kunice

7:2

(1:2)

Branky: 76., 79. a 88. Dobřenský, 52. a 82. Kadeřábek, 32. Hladík, 90. Gottlieb - 1. Počta, 17. Ištok
ŽK: 44. Hladík
Rozhodčí: Stuchlík - Hanzalius, Tejnora (laik)

Počet diváků: 36

Křemeček - Lepka, Votruba, Kadeřábek (81. Gottlieb), Winterling (56. Kyzivát), Hendrych (46. Křivánek), D. Štorkán, Brodský, Vála (56. Beránek), Hladík (81. Haspeklo), Mohelník (46. Dobřenský)

Tulach - Oshuiev, Pokorný, Starčevskyj, Počta, Řepa, Ištok (72. Šalena), Dvořák, Trčka (58. Jedlička), Stukbauer (58. Úlehla), Bulava

Michal Bohdan (SK Benátky): Opět hned v úvodních vteřinách zápasu jsme inkasovali a soupeře tak nabudili. V 17. minutě jsme dostali druhou branku po našem chybném přechodu do útoku. Soupeř byl tak vyhecovaný a nabuzený. Na naší menší umělé trávě hosté praktikovali velmi jednoduchý fotbal. Prakticky kapitulovali na nějakou kombinaci a pouze od brankáře nakopávali dlouhé míče na své útočníky. Nějakou dobu nám trvalo, než jsme se s tím srovnali. Klíčové bylo, že jsme po nástupu do druhé půle brzy srovnali skóre. Po vyrovnání jsme soupeře ještě více zatlačili a bylo to jen o tom, zda přidáme třetí branku. Posledních dvacet minut jsme na hřišti, nebojím se říci, dominovali a nasázeli Kunicím pět branek. Poslední branku dokonce vstřelil i náš náhradní brankář. Chválím svůj tým za otočení výsledku z 0:2, ale musíme zapracovat na úvodních minutách zápasů, v nichž často inkasujeme.