3. kolo Krajský přebor žáků U15 | 24.08.2024 10:00

MFK Dobříš

1:9

(1:6)

Branky: 18. Krška - 3. a 9. F. Kramata, 17. a 31. L. Kramata, 21. a 53. Holý, 15. Havel, 67. Dort, 70. Boroň
ŽK:
Rozhodčí: Šesták - Cigánek, Vlasta
Diváci: 54

Roušar - Tydlitát (22. Gottlieb), Vondra (55. Višňák), Votruba, Krška, Nesvadba, Š. Pištěk (76. Štýs), Beránek, Sloup, Stinka, Manžel (71. Komenda)

Krátký - Vávra (55. Zbíral), Bumba, Houška, Králíček, Budinský, F. Kramata (50. Melzoch), Havel (68. Boroň), Holý (68. Černý), Dort, L. Kramata

Ondřej Horna (SK Benátky): Do dalšího soutěžního zápasu jsme doma nastoupili proti Dobříši. Šli jsme do něho s jasnou taktikou a respektem k soupeři, ale kvalita Dobříše se ukázala velmi brzo, když jsme už v 17. minutě prohrávali 0:4. Sice jsme o minutu déle dokázali vstřelit gól, ale na hře to nic nezměnilo. Navíc ve 22. minutě jsme museli kvůli zranění vystřídat našeho stopera, který je naším základním hracím kamenem. První půle tak skončila hrůzným výsledkem 1:6. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním s výsledkem něco udělat, bohužel síla soupeře byla veliká a zápas skončil 1:9. Musíme se poučit z vlastních chyb a do dalšího zápasu vstoupit o poznání lépe.