4. kolo Krajský přebor žáků U15 | 31.08.2024 10:00

Branky: 43. (pen.) a 63. Seidl, 2. Slaboch - 70. a 72. Stinka
Rozhodčí: Špicl - Vlachopulos, Chvojka

Počet diváků: 45

Machala - Kořínek, Šinkner, Zalabáková, Zlatník, Neumann (62. Houba), Janů, Chalupecký (68. Vaculík), Seidl, Slaboch, Grau (55. Stěnička)

Votruba - Š. Pištěk (64. Záruba), Nguyen (75. Manžel), Gottlieb (22. Vondra), Nesvadba, Beránek, M. Pištěk, Stinka, Krška (65. Višňák), Tydlitát, Sloup (60. Štýs)

Martin Výda: V rychlém sledu nás čekal další zápas. Zajížděli jsme na půdu Berouna, kde jsme chtěli zlepšenou hrou získat tři body. Bohužel jsme do zápasu vstoupili strašně a hned v 1. minutě inkasovali po chybě v rozehrávce. Domácí tato darovaná branka nakopla a nás naopak přibrzdila. V prvním poločase jsme se vůbec nedostali k naší hře a jen kvůli domácí nešikovnosti v zakončení a výkonu našeho brankáře Votruby, který si připsal čtyři zákroky, jsme o půli prohrávali jen 0:1. Do druhé půle jsme chtěli naši hru diametrálně změnit. Bohužel tyto plány vzaly za své již po dvou minutách, kdy domácí proměnili pokutový kop. V 63. minutě navíc Beroun přidal třetí branku a zdálo se, že je po zápase. Po přeskupení řad a prostřídání hráčů jsme v 70. a 72. minutě snížili dvougólovým Stinkou na rozdíl jediné branky. Bohužel na vyrovnání se nám už nepodařilo dosáhnout. Musím uznat, že by to ale pro domácí bylo velice kruté. Po celý zápas totiž byli lepší a zaslouženě vyhráli.