5. kolo Krajský přebor žáků U15 | 07.09.2024 10:00

Branky: 52. a 57. Stinka, 44. Manžel, 69. Krška, 74. Záruba (pen.)

Počet diváků: 28

Votruba - Nguyen, Gottlieb, Nesvadba, Beránek (60. Vondra), M. Pištěk, Stinka, Štýs (35. Krška), Tydlitát, Záruba, Manžel

Zradička - Hübner, Šuk (55. Štégl), Chudoba, Trávníček, Hübsch, Levíček (64. Štěpař), Krulický, Švára, Horníček (74. Zamouřil), Špánik (76. Hradecký)

Ohlasy trenérů

Martin Výda (SK Benátky): Po třech venkovních zápasech nás čekalo domácí utkání proti týmu AFK Pečky. Do utkání jsme nastoupili po čtyřech nevydařených zápasech s odhodláním, že to dnes zlomíme a všechny body zůstanou doma v Benátkách. První půle nám celkem herně vyšla, ale naše produktivita byla na bodu mrazu. Jen Stinka mohl dát minimálně čtyři góly. Do kabin se tak odcházelo jen za nerozhodného stavu 0:0. V kabině jsme apelovali na trpělivost a klid v zakončení. Vstup do druhého poločasu byl naopak jako z říše snů. Po čtyřech minutách po krásné akci skóroval výborně hrající Manžel. Další dvě branky obstaral Stinka, který se nejdříve trefil z přímého kopu a poté prokličkoval celou soupeřovou obranou. Čtvrtý gól přidal hezkou střelou z přímého kopu Krška a na konečných 5:0 uzavřel z penalty Záruba. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a soupeře nepustili do větší šance. Sami jsme naopak několik dalších tutovek zahodili. S pokorou vítězství přijímáme a budeme na něj chtít v dalších zápasech navázat.