Rezerva si odvezla nepopulárního bůra ze Všestud !

Na dobré výsledky z minulých kol nedokázala o uplynulém víkendu navázat benátecká fotbalová rezerva. Ta cestovala na Mělnicko, konkrétně na půdu nováčka soutěže - Viktorie Všestudy. A už do poločasu hned pětkrát inkasovala! Na trefu domácích ještě reagoval vyrovnání Martin Tott, ale do půle zatížili Všestudští konto brankáře Ulrich dalšími čtyřmi góly a ve druhé půli už jen Jaroslav Bažo korigoval na konečných 5:2 pro domácí. Vzhledem k tomu, že pronásledovatelé v tabulce a okresní rivalové z Pěčic, Chotětova i Rejšic shodně prohráli, zůstalo benátecké béčko na druhé příčce, když na svého posledního podzimního soupeře - béčko Kosmonos ztrácí již jedenáct bodů.
1. kolo I.B třída, skupina "B" | 06.11.2022 14:00